Akwadrat

Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy
Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy
Biuro rachunkowe Akwadrat

Biuro rachunkowe Akwadrat

Zapraszamy Państwa do współpracy z biurem rachunkowym Akwadrat. Oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotom gospodarczym o różnych formach prawnych, na każdym etapie ich rozwoju. Początkujących przedsiębiorców sprawnie przeprowadzimy przez proces rejestracji działalności gospodarczej i opracujemy wszelkie niezbędne do tego dokumenty.

Przedsiębiorców już działających wesprzemy w procesie optymalizacji podatków i kosztów pracy. Każdemu Klientowi indywidualnie dobierzemy zakres usług w taki sposób, aby mógł skupić się na rozwoju swojej działalności podstawowej i nie musiał śledzić zmieniających się w szybkim tempie przepisów podatkowych. Zadbamy również o dobrą komunikację i poufny przepływ informacji. Dane finansowe przekażemy w taki sposób, aby Klient mógł wywiązać się na czas z zobowiązań wobec urzędów oraz pracowników.

Zatrudniamy pracowników wysoko wykwalifikowanych, posiadających doświadczenie w obsłudze firm o różnych profilach działalności. Na bieżąco śledzimy zachodzące zmiany w Ustawie o Rachunkowości i w prawie podatkowym.

Nasze biuro mieści się w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu stacji metra Targówek Mieszkaniowy.

Księgowa Warszawa Targówek Mieszkaniowy

Agnieszka Kopyłowska

Agnieszka Kopyłowska – prezes zarządu, udziałowiec, główna księgowa z bogatym, długoletnim doświadczeniem. Absolwentka Magisterskich Studiów Rachunkowości na Wydziale Zarządzania UW. Posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 22472/01, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doskonaliła wiedzę i podnosiła kwalifikacje na wielu kursach i szkoleniach w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.   Zdobywała doświadczenie w spółkach na różnych stanowiskach księgowych, m.in. współpracując z biegłymi rewidentami przy badaniu sprawozdań finansowych. Komunikatywna, skuteczna, otwarta na nowe możliwości jest idealnym wsparciem dla przedsiębiorcy.

Usługi rachunkowe Warszawa Targówek, Bródno

Aldona Święcicka

Aldona Święcicka – współwłaścicielka, członkini zarządu, główna księgowa, absolwentka (mgr) kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na Wydziale Zarządzania UW. Profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem w rachunkowości przedsiębiorstw, z szeroką wiedzą w zakresie kadr i płac. Jej szczególną specjalizacją jest księgowość organizacji pozarządowych – fundacji i stowarzyszeń, posiada bardzo bogatą znajomość i długoletnią praktykę w obsłudze tego typu podmiotów. Dokładna, elastyczna, ambitna i świetnie zorganizowana.
5/5 - 108 ocen