pracuj z nami

Dołącz do Zespołu Akwadrat! lidera w branży księgowej

W Akwadrat Sp. z o.o., cenimy doświadczonych i samodzielnych księgowych, gotowych na nowe wyzwania. Oferujemy nie tylko pracę, ale możliwość rozwoju w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Twoje główne zadania:

  • Dokładna i terminowa obsługa ksiąg handlowych.
  • Kompetentna obsługa księgowa KPIR dla małych i średnich przedsiębiorstw.
  • Współpraca z zespołem i zapewnianie wsparcia klientom.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych.
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Umiejętność zarządzania złożonymi zadaniami księgowymi.
  • Biegła znajomość programu Optima.
  • Samodzielność, rzetelność i terminowość.

Co oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym i dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i technologii.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli jesteś samodzielną księgową/księgowym z pasją i zaangażowaniem, poszukującą/pragnącym pracy, która jest więcej niż tylko zajęciem, zapraszamy do aplikowania!

Wyślij swoje CV na adres: [email protected]. Dołącz do naszego biura rachunkowego i kontynuuj swoją karierę z nami!

Usługi Księgowe Warszawa

Porozmawiaj z naszym księgowym

Poznaj szczegóły oferty dla twojej firmy

Uslugi ksiegowe dla Spółki oraz JDG Warszawa Targowek Księgowa
5/5 - (2 votes)