Akwadrat

Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy
Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy
Biuro rachunkowe Akwadrat

Księgowa Warszawa Targówek

Nasi księgowi mają doskonały warsztat zawodowy, a dzięki doskonaleniu swoich umiejętności z pewnością profesjonalnie zajmą się obsługą Państwa firmy. Zespół Akwadrat szkoli się w najlepszych ośrodkach szkoleniowych oraz na bieżąco śledzi wszystkie zmiany uregulowań w Polsce na obszarze rachunkowym.
Przedsiębiorcy, którzy przekazali nam swoje sprawy księgowe i kadrowe oszczędzają czas, skupiając się na rozwoju firmy. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową. Oferujemy Państwu również najlepsze ceny w Warszawie.

Księgowa Warszawa - cennik

Cennik taniej księgowości Akwadrat jest poglądowy i pozwala określić ceny „0d”. Bardziej szczegółowy cennik pozwalamy sobie przedstawić po spotkaniu i po określeniu jaki miałby być zakres prac księgowej.

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów:

  • podatnik zwolniony z VAT – od 250 zł
  • płatnik VAT – od 300 zł

Księgi handlowe

  • od 600 zł

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych:

  • podatnik zwolniony z VAT – od 200 zł
  • płatnik VAT – od 250 zł

Obsługi kadrowo – płacowej:

  • 50 zł za jednego pracownika.

 

Podane ceny są kwotami netto. Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać wstępną wycenę naszych usług prosimy o wysłanie maila lub kontakt telefoniczny z podstawowymi informacjami na temat Państwa firmy obejmującymi:

  • rodzaj i zakres prowadzonej działalności,
  • miesięczną ilość dokumentów przychodowych i kosztowych,
  • liczbę zatrudnionych pracowników, itp.
Najczęściej zadawane pytania dot. księgowej w Warszawie

Koszt księgowej jest zależny od rodzaju, formy rozliczenia, ilości faktur i wielu innych czynników. Każdy klient, który zgłosi się do Akwadrat otrzyma indywidualną wycenę.

Zastanów się, ile faktur miesięcznie planujesz wystawiać klientom. Przedstawimy indywidualną wycenę.

Warto wstępnie obliczyć, ile możemy mieć faktur miesięcznie i pod tym kątem wybrać odpowiednią formę rozliczenia.

Każda wprowadzona do Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) oraz ksiąg handlowych faktura musi być archiwizowana na wypadek kontroli z Urzędu Skarbowego. Powinna być przechowywana przez 5 lat, podobnie jak wystawiane faktury oraz potwierdzenia płatności podatków (składki ZUS, PIT i ew VAT). Ponadto w CEIDG należy dodać informację pod jakim adresem przechowywane są oryginały faktur.

Jeśli księgowa chce mieć oryginały faktur u siebie, musimy doliczyć miesięcznie nasz czas na dostarczenie ich do biura rachunkowego. Z wygody i szybkości działania wiele biur woli przechowywać zeskanowane kopie faktur, które klient dostarcza bez wychodzenia z domu. Do dyspozycji mamy systemy online i e-maile. Zastanów się, czy wolisz jeździć co miesiąc do księgowej, czy lepiej wysłać mu fakturę inną drogą.

5/5 - 79 ocen