Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy
Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy
Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy

Biuro rachunkowe
Warszawa Targówek Mieszkaniowy

Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy

Biuro rachunkowe
Warszawa Targówek Mieszkaniowy

Poprzedni
Następny

Dobre biuro rachunkowe Warszawa – O nas

Zapraszamy Państwa do współpracy z biurem rachunkowym Akwadrat. Oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotom gospodarczym o różnych formach prawnych, na każdym etapie ich rozwoju. Początkujących przedsiębiorców sprawnie przeprowadzimy przez proces rejestracji działalności gospodarczej i opracujemy wszelkie niezbędne do tego dokumenty.

Przedsiębiorców już działających wesprzemy w procesie optymalizacji podatków i kosztów pracy. Każdemu Klientowi indywidualnie dobierzemy zakres usług w taki sposób, aby mógł skupić się na rozwoju swojej działalności podstawowej i nie musiał śledzić zmieniających się w szybkim tempie przepisów podatkowych. Zadbamy również o dobrą komunikację i poufny przepływ informacji. Dane finansowe przekażemy w taki sposób, aby Klient mógł wywiązać się na czas z zobowiązań wobec urzędów oraz pracowników.

Zatrudniamy pracowników wysoko wykwalifikowanych, posiadających doświadczenie w obsłudze firm o różnych profilach działalności. Na bieżąco śledzimy zachodzące zmiany w Ustawie o Rachunkowości i w prawie podatkowym.

Nasze biuro mieści się w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu stacji metra Targówek Mieszkaniowy.

Agnieszka Kopyłowska - Biuro Rachunkowe Akwadrat

Agnieszka Kopyłowska

Agnieszka Kopyłowska – prezes zarządu, udziałowiec, główna księgowa z bogatym, długoletnim doświadczeniem. Absolwentka Magisterskich Studiów Rachunkowości na Wydziale Zarządzania UW. Posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 22472/01, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doskonaliła wiedzę i podnosiła kwalifikacje na wielu kursach i szkoleniach w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.   Zdobywała doświadczenie w spółkach na różnych stanowiskach księgowych, m.in. współpracując z biegłymi rewidentami przy badaniu sprawozdań finansowych. Komunikatywna, skuteczna, otwarta na nowe możliwości jest idealnym wsparciem dla przedsiębiorcy.

Aldona Święcicka - Biuro Rachunkowe Akwadrat

Aldona Święcicka

Aldona Święcicka – współwłaścicielka, członkini zarządu, główna księgowa, absolwentka (mgr) kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia na Wydziale Zarządzania UW. Profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem w rachunkowości przedsiębiorstw, z szeroką wiedzą w zakresie kadr i płac. Jej szczególną specjalizacją jest księgowość organizacji pozarządowych – fundacji i stowarzyszeń, posiada bardzo bogatą znajomość i długoletnią praktykę w obsłudze tego typu podmiotów. Dokładna, elastyczna, ambitna i świetnie zorganizowana.
5/5 - 107 ocen