Akwadrat

Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy
Biuro rachunkowe Warszawa Targówek Mieszkaniowy
Biuro rachunkowe Akwadrat

Biuro księgowe Warszawa Targówek

Biuro księgowe Akwadrat mieści się na warszawskim Targówku. Powierzenie nam obsługi księgowej, zagwarantuje, że przedsiębiorca będzie mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. W obecnych czasach niewątpliwie trudno prowadzić firmę bez profesjonalnej obsługi biura księgowego.

Zapewniamy rzetelną i kompleksową obsługę, a wszystkie dokumenty przechodzące przez nasze biuro księgowe poddawane są dokładnej kontroli merytorycznej. Dzięki temu efekty naszej pracy są satysfakcjonujące, a przede wszystkim bezpieczne dla klientów współpracujących z naszym biurem księgowym.

Wśród zadowolonych klientów naszego biura księgowego znajdują się firmy z branży gastronomicznej, handlowej, produkcyjnej jak i usługowej. Z pewnością możemy zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę.

Biuro księgowe Akwadrat - Warszawa ul. Barkocińska 6/23

Klienci zainteresowani współpracą z biurem księgowym Akwadrat mogą umówić się na spotkanie w siedzibie firmy w Warszawie przy ulicy Barkocińskiej 6/23. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w ofercie mamy również konsultację on-line, co niewątpliwe pozwoli Państwu zaoszczędzić czas.

Oddając w nasze ręce rachunkowość swojej firmy, z pewnością traficie Państwo na profesjonalną księgową. Nasze biuro i księgowi opracują korzystne rozwiązania, które niewątpliwie zapewnią prawidłowość w księgach rachunkowych i rozliczeniach podatkowych Państwa firmy.

Księgowość prowadzimy kompleksowo od momentu rejestracji działalności. Pracownicy biura księgowego Akwadrat posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i wciąż doskonalą swoje umiejętności poprzez odbywanie specjalistycznych kursów.

Usługi biura księgowego

Zespół biura księgowego w Warszawie tworzą doświadczeni księgowi oraz wysoko wykwalifikowani specjaliści. Nasze zdolności interpersonalne, wiedza merytoryczna oraz wieloletnia praktyka zawodowa to gwarancja obsługi i prowadzenia ksiąg rachunkowych na najwyższym poziomie. Nasze biuro rachunkowe korzysta z najnowszych technologii, ale jednocześnie kładzie duży nacisk na tradycyjny i bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki temu jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów. Zajmiemy się takimi czynnościami jak:
  • Prowadzenie ksiąg handlowych

  • Obsługa kadrowo-płacowa

  • Prowadzenie KPiR

  • Prowadzenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych

Najczęściej zadawane pytania dot. biura księgowego

Koszt księgowości jest zależny od rodzaju, formy rozliczenia, ilości faktur i wielu innych czynników. Każdy klient, który zgłosi się do Akwadrat otrzyma indywidualną wycenę.

Zastanów się, ile faktur miesięcznie planujesz wystawiać klientom. Warto to wiedzieć przed podpisaniem umowy z biurem księgowym.

Warto wstępnie obliczyć, ile możemy mieć faktur miesięcznie. Ustalimy wówczas jaka kwota rozliczenia za usługi biura księgowego będzie najbardziej odpowiednia.

Podczas pierwszego spotkania określamy, ile dokumentów będzie ewidencjonowanych.Jeśli będzie ich więcej, niż założyliśmy na samym początku, przejdziemy do rozliczenia zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Każda wprowadzona do ewidencji księgowej faktura musi być archiwizowana na wypadek kontroli z Urzędu Skarbowego. Powinna być przechowywana przez 5 lat, podobnie jak wystawiane faktury oraz potwierdzenia płatności podatków (składki ZUS, PIT i ew VAT). Ponadto w CEIDG oraz urzędzie skarbowym należy podać informację, pod jakim adresem przechowywane są oryginały faktur.

Jeśli biuro księgowe chce mieć oryginały faktur u siebie, musimy doliczyć miesięcznie nasz czas na dostarczenie ich do biura rachunkowego. Wiele biur woli przechowywać zeskanowane kopie faktur, które klient dostarcza bez wychodzenia z domu. Do dyspozycji mamy systemy online i e-maile. Musimy zastanowić się jaka forma przekazywania dokumentów do biura księgowego będzie dla nas najlepsza.

5/5 - 82 ocen